Nasze wycieczki

Warszawskich neonów czar 24 listopada 2018
Warszawska Fabryka Spacerów i Okno na Warszawę zapraszają w sobotę 24 listopada na spacer śladami warszawskich neonów. Odwiedzimy między innymi słynny neon Koszykarki, piękny Orbis, czy nową „strzałkę” CDT-u. Oglądając neony posłuchamy o ich historii i związanych z nimi osobach, nie zabraknie też wspomnień i anegdot o neonach, które już nie świecą na warszawskich ulicach tj. bar Zodiak, Kino Polonia czy kot w butach.
Wstęp wolny. Spacer zacznie się o godzinie 17.00 i potrwa około 2 godzin. Zapisy pod adresem: mail@fabrykaspacerow.pl

„Zielona Warszawa z Huawei P9” sobota 14 maja  2016, godz. 15.00

Po przerwie znowu zapraszamy Was na Fotospacer:) Tym razem po niezwykle zielonym Ogrodzie Botanicznym UW oraz Łazienkach Królewskich, na którym towarzyszyć nam będą smartfony Huawei P9 – jedne z najciekawszych i najlepszych smartfonów do fotografii. Już 14 maja skupimy się na odkrywaniu piękna zielonej Warszawy.

W tym Fotospacerze niezwykłe będą co najmniej trzy rzeczy. Pierwsza z nich to smartfony, które będziemy mieli okazję testować: Huawei P9 z podwójnym obiektywem opracowanym wspólnie z inżynierami firmy Leica. A raczej podwójnym obiektywem i równocześnie dwoma matrycami, co ma rzeczywisty wpływ na jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. I nie jest to jakiś slogan czy chwyt marketingowy – wystarczy powiedzieć, że przed jedną z matryc nie ma filtra barwnego, który w przypadku normalnych sensorów nie dopuszcza do matrycy aż 2/3 światła. To rozwiązanie naprawdę ma sens i może być wykorzystywane na wiele sposobów, również takich, jak wykonywanie zdjęć z pięknie rozmytym tłem.

MIEJSCE

To będzie Warszawa, o jakiej śnimy i marzymy. Piękna, zielona, kwitnąca, wspaniała! Ten Fotospacer po połowie podzielimy między Ogród Botaniczny UW i Łazienki Królewskie, poznając oba te wspaniałe tereny zarówno od strony historycznej (dzięki naszym przewodniczkom), jak i fotograficznej.

Nie możemy Wam zdradzić zbyt wielu sekretów, ale gwarantujemy dwie rzeczy. Po pierwsze, będzie to trasa, jakiej nie znacie i jaką jeszcze nigdy nie spacerowaliście. Mamy nawet cichą nadzieję, że uda nam się zaskoczyć Uczestników pokazaniem miejsc, które znają słabo lub o istnieniu których nawet nie słyszeli. Ale nie to będzie oczywiście głównym celem tego Fotospaceru, bo przede wszystkim skupimy się na odkrywaniu tych miejsc w Botaniku i Łazienkach, które są, zarówno po ludzku i w (podwójnym) obiektywie – najpiękniejsze

Jak zawsze, niezależnie od ćwiczeń warsztatowo-fotograficznych prowadzić też nas będą wspaniałe, pełne pasji przewodniczki z Warszawskiej Fabryki Spacerów: Agnieszka i Weronika. Tradycyjnie planujemy też szalone i fotogeniczne niespodzianki, które spotkają nas na trasie Fotospaceru. Gwarantujemy, że będzie co fotografować i filmować!

CZAS

Fotospacer po zielonej Warszawie odbędzie się już niedługo – 14 maja 2016 roku (sobota). Wyruszamy o godzinie 14.00, zaś cała trasa, wraz z dodatkowymi atrakcjami fotograficznymi, zajmie nam ok. 3 godziny. Ten czas postaramy się podzielić mniej więcej po połowie na Ogród Botaniczny i Łazienki Królewskie.

SPRZĘT

Do dyspozycji będziemy mieli kilkanaście mega fotograficznych smartfonów Huawei P9. Dużo można by o nich opowiadać, ale najważniejsze są dwa fakty: to pierwszy model prawdziwego smartfona, w którego projektowaniu wzięła udział słynna niemiecka Leica i to pierwszy model smartfona, który swoje podwójne obiektywy i podwójne matryce wykorzystuje właśnie w celu poprawy jakości zdjęć. I daje to naprawdę niesamowite efekty.

Huawei P9 dysponuje także pełnym zakresem zaawansowanych trybów fotograficznych, więc jeśli ktoś będzie chciał robić zdjęcia na „pełnym manualu”, to jak najbardziej jest taka możliwość. Ale warto będzie wypróbować również kilka innych niezwykłych trybów oferowanych przez tego smartfona – między innymi obrazów HDR, pięknych trybów monochromatycznych, a także totalnie odjazdowego trybu pozwalającego ustawić punkt ostrości i głębię ostrości po wykonaniu zdjęcia. To po prostu trzeba zobaczyć i wypróbować w praktyce.

Każda osoba testująca smartfony Huawei P9 dostanie też od nas w prezencie kartę pamięci Micro SD o pojemności 8 GB. Dzięki temu nie będzie problemu z zachowaniem i zabraniem do domu zdjęć i filmów wykonanych podczas Fotospaceru.

Tradycyjnie dla organizowanych przez nas Fotospacerów, szanujemy jednak wolność Uczestników w wyborze sprzętu, którego będą chcieli używać do fotografowania i filmowania. Jeśli ktoś chce przyjść na Fotospacer z własnym aparatem lub własną kamerą, może to zrobić, my zachęcamy jednak do wypróbowania smartfonów Huawei. Zdecydowanie są tego warte!

ODROBINA FORMALNOŚCI

Udział w Fotospacerze jest oczywiście bezpłatny, ale ze względu na wybraną trasę (miejscami będzie dość wąsko) zaprosić możemy na niego nie więcej niż 35 osób. I tylko tym osobom przekażemy drogą mailową informację o miejscu, w którym rozpocznie się nasz Fotospacer.

Podczas przyjmowania zgłoszeń kierujemy się dwoma wytycznymi: kolejnością ich napływania oraz szansą na publikację ciekawej relacji lub zdjęć przez zaproszoną przez nas osobę. Dlatego właśnie pytamy w formularzu zgłoszeniowym (poniżej), czy prowadzicie strony internetowe, portale lub blogi, albo czy jesteście aktywni w mediach społecznościowych. Zgłoszenie na Fotospacer nie jest jednak równoznaczne z koniecznością publikowania czegokolwiek – my tylko do tego zachęcamy.

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnienie formularza na tej stronie:
http://fotospacery.pl/zielona-warszawa-z-huawei-p9-zapisy/

„Lipy pachną za murem”, sobota 9 kwietnia 2016, godz. 14:00

Wycieczka po małym getcie śladami losów młodej żydowskiej dziewczyny, na podstawie jej pamiętnika z czasów wojny. Podczas spaceru zobaczymy zachowane budynki – pamiątki po dawnej społeczności żydowskiej, oraz inne obiekty – świadków Zagłady.

Wycieczka przybliża realia codziennego życia w getcie i tragedię Holokaustu, ale także pokazuje różnorodność i bogactwo dawnej wielokulturowej Warszawy.

Spotykamy się o godz. 14:00 przy ul. Złotej 62 – (fragment Złotej między Chałubińskiego, a Żelazną)

Czas wycieczki: około 1,5 godz.

Koszt wycieczki: co łaska

 

Najtrudniejsza ulica Saskiej Kępy z Samsungiem, 11 pażdziernika 2015 r. godz.15.00

Finalizujemy nasz niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę!

Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzamy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

MIEJSCE:
Tym razem zapraszamy na ostatni, finałowy już Fotspacer po NAJbardziej zagadkowej ulicy Saskiej Kępy – Obrońców!
Prowadzić nas będzie przewodniczka Weronika Kołacz z Warszawskiej Fabryki Spacerów. Podczas spaceru dowiemy między innymi o jej pierwszych mieszkańcach-Holendrach a także przypomnimy czas, gdy była ulubionym miejscem zabaw i wypoczynków warszawiaków. Kasia Uchowicz, historyczka sztuki pokaże nam ciekawe modernistyczne budynki z lat trzydziestych ubiegłego wieku i opowie o ich projektantach.

CZAS:
– 11 października 2015 roku
– wyruszamy o 15.00
– spacer trwać będzie niecałe 3 godziny

SPRZĘT:
Do dyspozycji po raz kolejny będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć

Planujemy też oczywiście niezwykle fotogeniczne niespodzianki!

ODROBINA FORMALNOŚCI:
Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś te osoby, które będą testowały smartfony firmy Samsung po raz pierwszy, otrzymają od nas dodatkowo kartę Micro SD (8 GB)!

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie formularza na tej stronie:
http://fotospacery.pl/warszawa-naj-po-raz-osmy-fotospacer-z-firma-samsung-zapisy/

 

5 września 2015 r 

Już w najbliższą sobotę odbędzie się na Mokotowie rodzinna gra miejska „Mokotowski Feniks, czyli tajemnica pożaru w Królikarni” przeprowadzona przez Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii. Autorką scenariusza gry jest nasza przewodniczka Weronika Kołacz. Serdecznie zapraszamy.

 

Naj z Samsungiem po raz szósty Najbardziej zakręcona ulica Śródmieścia,  9 sierpnia 2015 godz.16.00

Kontynuujemy  współorganizowany w ramach projektu fotospacery.pl niezwykły cykl spacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę!

Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

MIEJSCE:
Tym razem zapraszamy na Fotspacer po NAJbardziej zakręconej ulicy Śródmieścia – Karowej!, na którym dowiemy się między innymi kim byli pierwsi warszawscy fotografowie, dlaczego „przy Higienie” często wybuchały awantury i dlaczego słowo kary kiedyś miało niejedno znaczenie. Będziemy spacerować nie tylko pięknym wiaduktem Markiewicza, ale też tajemniczym lubianym przez studentów zielonym tunelem.
Prowadzić nas będą przewodniczki: Weronika Kołacz z Warszawskiej Fabryki Spacerów i Katarzyna Uchowicz – historyk sztuki.

CZAS:
– 9 sierpnia 2015 roku
– wyruszamy o 16.00
– spacer trwać będzie około 3 godziny

SPRZĘT:
Do dyspozycji po raz kolejny będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć

Planujemy też oczywiście niezwykle fotogeniczne niespodzianki!

ODROBINA FORMALNOŚCI:
Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś te osoby, które będą testowały smartfony firmy Samsung po raz pierwszy, otrzymają od nas dodatkowo kartę Micro SD (8 GB)!

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie formularza pod tym linkiem:

http://fotospacery.pl/warszawa-naj-po-raz-szosty-fotospacer-z-firma-samsung-zapisy/

Patroni medialni: Okno na Warszawę​, chip.pl, dgv.pl

Naj po raz piąty z Samsungiem – Najjaśniejsza ulica Bielan Płatnicza

W ramach projektu fotospacery.pl kontynuujemy nasz niezwykły cykl spacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę!

Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

MIEJSCE:
Tym razem zapraszamy na Fotspacer po NAJjaśniejszej ulicy Bielan – Płatniczej. Podczas wycieczki dowiemy się po co kiedyś odwiedzano Bielany, poczujemy atmosferę miasta ogrodu i uliczek oświetlonych latarniami gazowymi. Nie zabraknie też opowieści o mieszkańcach i ich losach oraz o legendarnej na Bielanach „matce hucie”.
Prowadzić nas będą przewodniczki: Agnieszka Zuzga i Weronika Kołacz z Warszawska Fabryka Spacerów

CZAS:
– 12 lipca 2015 roku
– wyruszamy o 16.00
– spacer trwać będzie około 3 godziny

SPRZĘT:
Do dyspozycji po raz kolejny będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć

Planujemy też oczywiście niezwykle fotogeniczne niespodzianki!

ODROBINA FORMALNOŚCI:
Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś każda z osób testujących smartfony firmy Samsung będzie mogła zatrzymać po Fotospacerze kartę Micro SD (8 GB) ze zdjęciami.

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie formularza na tej stronie:

http://fotospacery.pl/warszawa-naj-po-raz-piaty-fotospacer-z-firma-samsung-zapisy/

Patroni medialni:
Okno na Warszawę, CHIP.PL, DigitalFotoVideo

 

Najczystsza ulica Ochoty – Filtrowa z Samsungiem , 10 maja godz. 15.00

Kontynuujemy nasz niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę. Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

Zapraszamy na fotspacer po NAJczystszej ulicy Ochoty – Filtrowej, na którym odwiedzimy piękne eleganckie kamienice i posłuchamy o nietuzinkowych losach ich mieszkańców. Zobaczymy, między innymi dom, w którym ukrywał się Władysław Szpilman, „Mały Belweder”, a także miejsce, gdzie polscy Tatarzy planowali przed wojną budowę meczetu. A wszystko to wśród pięknej miejskiej zieleni.

Prowadzić nas będą: Weronika Kołacz z Warszawskiej Fabryki Spacerów oraz gościnnie Katarzyna Uchowicz – historyk sztuki.

SPRZĘT:
Do dyspozycji będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie 😉 Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć 😉

Planujemy też oczywiście niespodzianki!

Dodatkowo pierwsze 20 chętnych osób (ogólnie planujemy spacerować w grupie około 50-osobowej) może też wziąć udział w specjalnym, praktycznym szkoleniu z fotograficznych aspektów wykorzystania tabletu, na przykładzie Samsungów Tab S. Do tego kawa, herbata i coś słodkiego. Niestety, z uwagi na praktyczny charakter tego warsztatu nie możemy zaprosić do udziału w nim wszystkich chętnych.

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś każda z osób testujących smartfony firmy Samsung będzie mogła zatrzymać po Fotospacerze kartę Micro SD (8 GB) ze zdjęciami.

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook NIE WYSTARCZA. Decydujące jest przesłanie nam maila ze zgłoszeniem chęci udziału w Fotospacerze.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w tym Fotospacerze, niezbędne jest wypełnianie formularza zgłoszenia, który znajdziecie tu: http://fotospacery.pl/warszawa-naj-po-raz-trzeci-fotospacer-z-firma-samsung-zapisy-3/

Patronami medialnymi wydarzenia są: CHIP.PL i Okno na Warszawę

Najgłośniejsza ulica Pragi Północ – Stalowa, 12 kwietnia godz. 14.00

Kontynuujemy nasz niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę. Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

Tym razem odwiedzimy NAJgłośniejszą ulicę Pragi Północ czyli Stalową! Na naszym Fotospacerze poczujemy klimat miasta z początku XX wieku, zobaczymy dawny bazar Pachulskiego, poznamy historię miejscowej huty oraz poszukamy starych reklam. Jak zawsze prowadzić nas będą Agnieszka Zuzga i Weronika Kołacz, wspaniałe przewodniczki z Warszawskiej Fabryki Spacerów, a tym razem pomagać im będzie również najsłynniejszy mieszkaniec Stalowej – Stefan Wiechecki „Wiech”.

SPRZĘT:
Do dyspozycji będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie 😉 Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć 😉

Planujemy też oczywiście niespodzianki!

Dodatkowo pierwsze 20 chętnych osób (ogólnie planujemy spacerować w grupie około 50-osobowej) może też wziąć udział w specjalnym, praktycznym szkoleniu z fotograficznych aspektów wykorzystania tabletu, na przykładzie Samsungów Tab S. Do tego kawa, herbata i coś słodkiego. Niestety, z uwagi na praktyczny charakter tego warsztatu nie możemy zaprosić do udziału w nim wszystkich chętnych.

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś każda z osób testujących smartfony firmy Samsung będzie mogła zatrzymać po Fotospacerze kartę Micro SD (8 GB) ze zdjęciami.

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook NIE WYSTARCZA. Decydujące jest przesłanie nam maila ze zgłoszeniem chęci udziału w Fotospacerze.

Prosimy o przysłanie mailem na adres fotospacery.pl@gmail.com
następujących danych:
1. imię i nazwisko
2. telefon komórkowy
3. adres e-mail
4. adres WWW bloga (o ile to możliwe)
5. czy chcę testować smartfony Samsung Galaxy A5 i A3?
6. czy chcę wziąć udział w szkoleniu tabletowo-fotograficznym?

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Patroni medialni: CHIP.PLDigital Foto VideoOkno na Warszawę

 

” Najsłodsza ulica Mokotowa” niedziela 8 marca, godz. 14.00.

W ramach współtworzonego przez nas projektu fotospacery.pl rozpoczynamy niezwykły cykl Fotospacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę. Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas stosunkowo krótkich spacerów – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

Zaczynamy od Mokotowa i jego zdecydowanie NAJsłodszej ulicy! W czasie Fotospaceru po Chocimskiej wyjawimy wiele sekretów tej przepięknej ulicy, schowanej w cieniu gwarnej Puławskiej. Podczas wycieczki dowiemy się między innymi, dlaczego na przełomie XIX i XX wieku czasem świszczały tam kule, gdzie się znajduje warszawski „Giewont”, a także przekonamy się, że słowo „korporacja” niejedno ma imię. Jak zawsze prowadzić nas będą Agnieszka Zuzga i Weronika Kołacz, wspaniałe przewodniczki z Warszawskiej Fabryki Spacerów.

SPRZĘT:
Tym razem do dyspozycji będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie 😉 Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć 😉

Planujemy też oczywiście niespodziewane niespodzianki!

Dodatkowo pierwsze 20 chętnych osób (ogólnie planujemy spacerować w grupie około 50-osobowej) może też wziąć udział w specjalnym, praktycznym szkoleniu z fotograficznych aspektów wykorzystania tabletu, na przykładzie Samsungów Tab S. Do tego kawa, herbata i coś słodkiego, a wszystko w przytulnej, rozkosznej restauracji. Niestety, z uwagi na praktyczny charakter tego warsztatu nie możemy zaprosić do udziału w nim wszystkich chętnych.

ODROBINA FORMALNOŚCI:

Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś każda z osób testujących smartfony firmy Samsung będzie mogła zatrzymać po Fotospacerze kartę Micro SD (8 GB) ze zdjęciami.

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook NIE WYSTARCZA. Decydujące jest przesłanie nam maila ze zgłoszeniem chęci udziału w Fotospacerze.

Prosimy o przysłanie mailem na adres fotospacery.pl@gmail.com
następujących danych:
1. imię i nazwisko
2. telefon komórkowy
3. adres e-mail
4. adres WWW bloga (o ile to możliwe)
5. czy chcę testować smartfony Samsung Galaxy A5 i A3?
6. czy chcę wziąć udział w szkoleniu tabletowo-fotograficznym?

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

„Samo życie” czyli spacer antywalentynkowy, sobota 14 lutego 2015 r., godz. 13:00

Wszystkich którzy mają dość ogromnych czerwonych serc i gołębi całujących się w locie zapraszamy na antywalentynkowy spacer,
na którym opowiemy o nieudanych związkach, podstępnych zdradach i niewierności także wobec przyjaciół czyli o ciemniejszej stronie życia dawnych mieszkańców Śródmieścia Warszawy. Oczywiście na spacerze nie zabraknie też historii kamienic i ulic przy których mieszkali bohaterowie naszego spaceru.

Start: Marszałkowska 22/22 róg Litewskiej

Czas spaceru: około 1,5 godz.  Koszt: co łaska do kapelusza.

 

 

X Fotospacer  z firmą Samsung  19 października 2014 r, godz. 14:30 – 17.30

Tym razem nasz nowy, bezpłatny Fotospacer organizowany w ramach projektu fotospacery.pl wspólnie z firmą Samsung! Nie zabraknie więc zarówno zaawansowanych, świetnych aparatów z wymienną optyką z serii NX, jak i sprzętu o nieco mniejszych gabarytach (ale nie możliwościach 😉 ). Pojawią się świetne obiektywy portretowe, będą też wygodne „naleśniki”, maleńkie „rybie oka” i uniwersalne zoomy. Będzie mobilnie, będzie bezprzewodowo, będzie ciekawie!

Tytuł tego spaceru to…

Pewnego razu na (wolskim) Dzikim Zachodzie!

Czyli wracamy na Wolę – z zupełnie nową trasą! Zapraszamy na spacer po najszybciej zmieniającej się części Warszawy. Zobaczymy nową Prostą oraz stary zniszczony wolski Dziki Zachód – kamienice pamiętające przełom XIX i XX wieku, małe zakłady rzemieślnicze oraz nowoczesne biurowce. Poznamy fascynujące historię starych i nowych mieszkańców dzielnicy a na moment przeniesiemy się nawet do „Pekinu”. Być może nasz spacer to jedna z ostatnich okazji do sfotografowania tej części miasta a nasze fotografie staną się w przyszłości cennych materiałem archiwalnym.

Po raz kolejny nasz Fotospacer poprowadzą oczywiście nasze wspaniałe przewodniczki z Warszawskiej Fabryki Spacerów, Weronika Kołacz i Agnieszka Zuzga. Do tego dojdą oczywiście zagadnienia fotograficzne, które omówimy i przećwiczymy w trakcie spaceru. Nowość polega jednak na tym, że po raz pierwszy skupimy się też trochę na filmach!

X Fotospacer – jak sama cyferka wskazuje – będzie jubileuszowy! Ale będziemy ten jubileusz świętować całkiem zwyczajnie 😉 Wspaniała trasa, świetne aparaty i oczywiście cudowni Uczestnicy. No i niespodzianki – tych ostatnich będzie co najwyżej nieco więcej niż zwykle… 😉

Prosimy o przysyłanie zgłoszeń na adres mailowy:
fotospacery.pl@gmail.com

Aby zgłoszenie było ważne, musi zawierać następujące informacje:
1. imię i nazwisko
2. numer telefonu komórkowego (czasami się przydaje, gdy ktoś za bardzo odłączy się od grupy i później nie może nas znaleźć)
3. decyzję, czy chcą Państwo testować sprzęt Samsunga
4. UWAGA! Prosimy również o krótkie, jednozdaniowe określenie, czy istnieje szansa, że gdzieś pojawią się „echa” Fotospaceru, np. w postaci zdjęć w jakiejś galerii internetowej, wspomnienia lub/i zdjęć na portalach społecznościowych albo na jakichś blogach.

Dlaczego o to prosimy? Wszystko, co organizujemy, oferujemy całkowicie za darmo (łącznie z kartami pamięci dla osób testujących sprzęt). Możemy tak postępować, bo koszty przygotowania Fotospacerów pokrywają nasi partnerzy, którzy… liczą później właśnie na różnego rodzaju relacje, zdjęcia, wspomnienia, po prostu „echa”. Jeśli więc po Fotospacerze publikujecie takie „echa” (lub inspirujecie kogoś, kto to robi), przyczyniacie się tak naprawdę do organizowania kolejnych Fotospacerów! Za co z góry Wam przeogromnie dziękujemy!!!

Po otrzymaniu zgłoszenia potwierdzimy mailowo, że dotarło. Nie jest to jeszcze równoznaczne z tym, że osoba zgłaszająca się będzie mogła wypożyczyć aparat czy nawet wziąć udział w Fotospacerze. Ostateczne informacje wyślemy do wszystkich, którzy przyślą nam zgłoszenia, najpóźniej w czwartek, 16 października. Tylko te osoby, które będą mogły wziąć udział w Fotospacerze, otrzymają też dokładne informacje o miejscu zbiórki.

 

IX Fotospacer  z Panasonic  21 września 2014 r.

Przeogromnie!
Przeserdecznie!!
Przegorąco!!!
ZAPRASZAMY!!!!

Na nowy, bezpłatny Fotospacer organizowany w ramach projektu fotospacery.pl , który po raz kolejny organizujemy wspólnie z firmą Panasonic! Tym razem przejdziemy się uliczkami i podwórkami Starej Pragi, no i nie zabraknie też oczywiście niespodziewanych niespodzianek ;-)

To będzie dla nas kolejna wspaniała okazja do darmowego przetestowania aparatów i obiektywów firmy Panasonic: bezlusterkowców z serii Lumix G, na czele z najnowszymi modelami GH4, GM1 czy GX7. Wśród obiektywów nie zabraknie prawdziwych perełek, takich jak portretowe „szkła” Leiki 42,5 mm f/1,2 czy cieszące się dużym powodzeniem „rybie oko” 8 mm. Jak zawsze, karty pamięci przejdą później na własność osób testujących.

Na spacerze odwiedzimy magiczne miejsca wciąż pełne śladów przeszłości i autentycznej atmosfery. Zobaczymy praskie podwórka z zabytkowymi kapliczkami  ale także współczesne murale. Przed nami  prawdziwie miejski krajobraz oraz fascynujące historie i wspomnienia mieszkańców tej wciąż niedocenianej dzielnicy Warszawy.

Do tego dojdą oczywiście zagadnienia fotograficzne, które omówimy i przećwiczymy w trakcie IX Fotospaceru. Tym razem skupimy się na… zdjęciach ludzi, ale w różnych odmianach, od street photo po klasyczny portret. Zastanowimy się też, jakie ukryte, rzadziej spotykane funkcje w aparatach zasługują na rzeczywistą uwagę. Niespodzianki? Będą!!! Jeszcze jakie ;-)

Prosimy o przysyłanie zgłoszeń na adres mailowy:
fotospacery.pl@gmail.com

Aby zgłoszenie było ważne, musi zawierać następujące informacje:
1. imię i nazwisko
2. numer telefonu komórkowego (czasami się przydaje, gdy ktoś za bardzo odłączy się od grupy i później nie może nas znaleźć)
3. decyzję, czy chcą Państwo testować sprzęt Panasonica
4. UWAGA! Prosimy również o krótkie, jednozdaniowe określenie, czy istnieje szansa, że gdzieś pojawią się „echa” Fotospaceru, np. w postaci zdjęć w jakiejś galerii internetowej, wspomnienia lub/i zdjęć na portalach społecznościowych albo na jakichś blogach.

Dlaczego o to prosimy? Wszystko, co organizujemy, oferujemy całkowicie za darmo (łącznie z kartami pamięci dla osób testujących sprzęt). Możemy tak postępować, bo koszty przygotowania Fotospacerów pokrywają nasi partnerzy, którzy… liczą później właśnie na różnego rodzaju relacje, zdjęcia, wspomnienia, po prostu „echa”. Jeśli więc po Fotospacerze publikujecie takie „echa” (lub inspirujecie kogoś, kto to robi), przyczyniacie się tak naprawdę do organizowania kolejnych Fotospacerów! Za co z góry Wam przeogromnie dziękujemy!!!

Ale spokojnie ;-) Po pierwsze, serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH, także tych, którzy zamierzają po Fotospacerze schować zdjęcia do szuflady lub tylko przysłać je nam na konkurs. Wszyscy jesteście wspaniali i nie chcielibyśmy stracić nikogo tylko dlatego, że nie ma czasu prowadzić bloga albo nie udziela się w mediach społecznościowych. Po drugie, jeśli zdecydujecie się na jakieś wspominanie Fotospaceru, nie musi to być nie wiadomo co. Spokojnie, wszystko w miarę możliwości, chęci i czasu ;-) Po trzecie wreszcie, jeśli ktoś był na naszym ostatnim Fotospacerze, to mógł się przekonać, że aparaty do testu dostawały bardzo różne osoby – również takie, które deklarowały brak możliwości jakiejkolwiek relacji z Fotospaceru.

Dokładne informacje o miejscu zbiórki przyślemy mailem zwrotnym.

JESZCZE RAZ PRZEOGROMNIE I PRZESERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

VIII Fotospacer z Panasonic – po Śródmieściu Południowym – 20 lipca 2014 r.

 

VII Fotospacer z Panasonic  po Żoliborzu – 23 czerwca 2014 r.

 

Spacer poświęcony Warszawie żydowskich kobiet, sobota 14 czerwca godz. 12.00

Spacer jest IV odsłoną cyklu spacerów współtowarzyszących wystawie „Warszawa, Warsze” w Muzeum Historii Żydów Polskich. Cykl spacerów jest częścią projektu „Wielokulturowa Warszawa-Oblicza różnorodności”, finansowanego z funduszy norweskich.

Na  spacerze zawędrujemy między innymi na ulicę Moniuszki przed dawny gmach Włoskiego Towarzystwa Ubezpieczeń Riunione Adriatica di Sicurta, gdzie od 1931 roku działała na parterze słynna restauracja Adria. Projektantką znaku Adrii i plafonu, który ozdabiał wnętrze restauracji była malarka Alicja Eber. Edward Eber – jej mąż zaprojektował wiele warszawskich kamienic a także między innymi właśnie budynek Adrii. Siostrą Alicji z domu Frenkiel była znana aktorka i publicystka, muza Skamandrytów – Maria Morska o której też opowiemy na naszym spacerze.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj
(http://www.jewishmuseum.org.pl/pl/wydarzenie/odkryj-zydowska-warszawe-odslona-vi-spacer-warszawa-zydowskich?d=0)i

Na spacer mogą wybrać się również osoby niesłyszące, oto zaproszenie w Polskim Języku Migowym- http://www.jewishmuseum.org.pl/pl/wydarzenie/odkryj-zydowska-warszawe-odslona-vi-spacer-warszawa-zydowskich i na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=vEJHtCOv21A

 

Spacer po  Tłomackiem, Senatorskiej, 24 maja, godz. 12.00

Spacer jest III odsłoną cyklu spacerów współtowarzyszących wystawie „Warszawa, Warsze” w Muzeum Historii Żydów Polskich. Cykl spacerów jest częścią projektu „Wielokulturowa Warszawa-Oblicza różnorodności”, finansowanego z funduszy norweskich.

Na spacerze po okolicach ulicy Tłomackie i Senatorskiej odwiedzimy miejsca związane z żydowską inteligencją i przedsiębiorcami, właścicielami znanych warszawskich firm. Poznając historię zasymilowanych rodzin żydowskich – takich jak Natansonowie, Toeplitzowie, Słonimscy czy Lewentalowie – przekonamy się jak dużą odegrali oni rolę w społeczeństwie Warszawy XIX-go i XX-go wieku. Opowiemy o wielkiej nieobecnej, czyli o Wielkiej Synagodze i ludziach dzięki którym powstała.

Wrócimy także na moment do barwnego życia bywalców kawiarni i kabaretów międzywojennej Warszawy – artystów i literatów pochodzenia żydowskiego, których wkład w polską kulturę i sztukę jest nie do przecenienia.  Dowiemy się też między innymi:

 

Spacer po Nalewkach i  Muranowie 17 maja, godz. 12.00

Spacer jest II odsłoną cyklu spacerów współtowarzyszących wystawie „Warszawa, Warsze” w Muzeum Historii Żydów Polskich. Cykl spacerów jest częścią projektu „Wielokulturowa Warszawa-Oblicza różnorodności”, finansowanego z funduszy norweskich.

Zapraszamy na spacer po dawnych, żydowskim Muranowie i miejscach, które czasem trudno już odnaleźć nawet na mapie. Spróbujemy wskrzesić atmosferę dawnych Nalewek – najbardziej handlowej ulicy przedwojennej Warszawy, pełnej ruchu i gwaru różnych języków.

Na spacerze przywołamy choć na chwilę obrazy małych zakładów rzemieślnicze i ich właścicieli, dowiemy się jak i czym handlowali. Przypomnimy także instytucje kulturalno-społeczne, które mieściły się na Nalewkach. Opowiemy o mieszkańcach dawnego Muranowa słowami ich wspomnień, a w starej warszawskiej prasie przeczytamy o kryminalnych incydentach – czasem groźnych, a czasem zabawnych – które kiedyś się wydarzyły w tym rejonie stolicy.

Spacer po dawnym Grzybowie, 10 maja godz. 12.00

Spacer jest I odsłoną cyklu spacerów współtowarzyszących wystawie „Warszawa, Warsze” w Muzeum Historii Żydów Polskich. Cykl spacerów jest częścią projektu „Wielokulturowa Warszawa-Oblicza różnorodności”, finansowanego z funduszy norweskich.

Zapraszamy na spacer, na którym postaramy się pokazać atmosferę dawnego Grzybowa oraz opowiemy o losach mieszkających tam rodzin i współistnieniu na tym terenie dwóch społeczności – żydowskiej i polskiej.

Zobaczymy budynki, które przypomną nam rzemieślniczo-handlowy charakter tej dzielnicy, a także zwiedzimy podwórka kamienic na których niegdyś stawiano szałasy w Święto Kuczek. Dzięki archiwalnym zdjęciom i ilustracjom przeniesiemy się choć na chwilę w świat barwnych żydowskich targowisk.

Odwiedzane miejsca będą okazją do przywołania ważnych postaci warszawskiej społeczności żydowskiej, takich jak Isaac B. Singer, Icchok L. Perec czy Mathias Bersohn.

Spotykamy się 10 maja o godz.12, przy ulicy Próżnej 14.

 

V Fotospacer -„Praga od podwórka” z Samsungiem, 6 kwietnia, 14.00

Jeśli chcecie Państwo zgłębić tajniki fotografii i poznać niesłychane praskie historie, zachęcamy do wzięcia udziału w V Fotospacerze „Praga od podwórka”, na którym poza nastrojowymi podwórkami Starej Pragi zobaczymy miejsca świadczące o minionej wielokulturowości dzielnicy np. dowiemy się także co kryje się pod pozornie zwykłym placem zabaw. Na naszym fotospacerze odkryjemy też zakamuflowany niemiecki bunkier i zwiedzimy dawną Fabrykę Maszyn i Kamieni Młyńskich.

Głównym partnerem V Fotospaceru jest firma Samsung! Będzie to zatem niepowtarzalna okazja do poznania sprzętu fotograficznego (i nie tylko…) tego producenta.
Ale to nie koniec atrakcji 😉 Każdy z zapisanych uczestników dostanie od nas kupon uprawniający do 50% zniżki na rewelacyjny program do HDR-ów – Machinery HDR Effects a część zdjęć znów wyświetlać będziemy z kieszonkowego projektora Philips PicoPix!

Do tego dojdą oczywiście zagadnienia Fotograficzne, które omówimy i przećwiczymy w trakcie V Fotospaceru. Oprócz tworzenia zdjęć służących do przygotowania obrazu typu HDR będzie to między innymi omówienie i pokazanie sposobów na jak najszybsze przesłanie wykonanych zdjęć do Sieci. Ale nie tylko – czekają Was jeszcze pewne bardzo zaskakujące (i częściowo bardzo ruchliwe!) niespodzianki 😉

Jak zwykle prosimy o przysyłanie zgłoszeń na adres mailowy:
fotospacery.pl@gmail.com
wraz z numerem telefonu i informacją, czy są Państwo zainteresowani testowaniem aparatów firmy Samsung.

Z uwagi na objętość praskich podwórek przewidujemy tylko 40 miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń! Dokładne informacje o miejscu zbiórki przyślemy mailem zwrotnym.

 

 

IV Spacer z Olympusem

25.01.2014, godz 11.30

Jeśli chcecie zgłębić tajniki fotografii, potestować aparaty Olympusa i poznać niesłychane warszawskie historie, zachęcamy do wzięcia udziału w IV Fotospacerze z Olympusem.
„Miasto za rogiem”
Tym razem spacerować będziemy po okolicach placu Unii Lubelskiej – dawnych stołecznych przedmieściach, które na początku XX wieku przeżyły gwałtowny rozwój budowlany. Bohaterkami wycieczki są wielkomiejskie kamienice – ówczesne luksusowe drapacze chmur, pełne ciekawych opowieści i fantastycznych foto-tematów.
Podczas spaceru będziemy mogli dowiedzieć się, jak ważna jest Bagatela, poszukać ulicy Okopowej na Mokotowie, a także odnaleźć stuletni autograf na murze.
Zagadnienia fotograficzne:
1. Z różnej perspektywy na perspektywę – w teorii i w praktyce

2. Jak fotografować zimą – porady praktyczne, fotograficzne, estetyczne

3. JPEG kontra RAW – pojedynek, wbrew pozorom, dość wyrównany

4. Mrożąca krew w żyłach niespodzianka – nic nie zdradzimy 😉

Tajemnice fotografii przekazywać będzie fotograf Tomasz Kulas a warszawskie ciekawostki opowiemy my 🙂
Spotykamy się w sobotę, 25 stycznia o godzinie 11.30.
O miejscu zbiórki poinformujemy w mailu zwrotnym osoby, które jako jedne z pierwszych zapiszą się na IV Fotospacer.
Zgłoszenia wraz z informacją czy chcą Państwo testować sprzęt Olympusa oraz numerem telefonu prosimy wysyłać na adres fotospacery.pl@gmail.com. Spieszcie się, bo tym razem pierszeństwo do wypożyczania aparatów mają Ci, którzy znaleźli się na liście rezerwowej III fotospaceru

 

 

 III Fotospacer – „Stare Miasto jakiego nie znacie”.

17 listopada 2013 o godz. 14.00.

Warszawska Fabryka Spacerów została zaproszona do oprowadzenia organizowanego przez Olympus oraz DigitalFotoVideo i m43eu miejskiej wycieczki połączonej z foto-szkoleniem. Tajemnice fotografii przekazywać będzie Tomasz Kulas. W trakcie spaceru możliwe będzie przetestowanie aparatów marki Olympus.

Tym razem podczas fotospaceru odwiedzimy najstarszy fragment Warszawy – nieznane zakątki Starego i Nowego Miasta. Podczas wycieczki odwiedzimy miejsce związane z prekursorem warszawskiej dagerotypii, a poznając historie staromiejskich zaułków nauczymy się fotografować architekturę w dobrym świetle, dowiemy się w jakich sytuacjach warto stosować filtr polaryzacyjny i efekty specjalne. Tętniące życiem staromiejskie uliczki umożliwią nam poznanie praktyki street photo, a zachowane z wojennej pożogi fragmenty dawnej Warszawy i architektoniczne detale, mogą stać się pretekstem do zabawy z głębią ostrości.

Udział bezpłatny, ale tym razem, ze względu na bardzo dużą frekwencję podczas Fotospaceru po Woli, na zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przysyłamy na adres: t.kulas@dfv.pl w następującej postaci:
– imię i nazwisko
– adres e-mail
– nr telefonu

Jeśli ktoś chce w trakcie III Fotospaceru wypróbować sprzęt fotograficzny firmy Olympus, koniecznie prosimy o dodanie tej informacji w mailu zgłoszeniowym. Szczegóły dotyczące zapisów na testowanie aparatów oraz inne informacje praktyczne dotyczące fotospaceru znajdują się tu http://www.m43.eu/warsztaty/iii-fotospacer-po-warszawie-z-olympusem-zapisy/

Czas przejścia: około 3 godzin.

II Fotospacer  z  Olympusem

20 października 2013 o godz. 14.00.

Warszawska Fabryka Spacerów została zaproszona do oprowadzenia  organizowanego przez Olympus oraz DigitalFotoVideo m43eu miejskiej wycieczki połączonej z foto-szkoleniem. Tajemnice fotografii przekazywać będzie Tomasz Kulas. W trakcie spaceru możliwe będzie przetestowanie aparatów marki Olympus.

Będzie to przejście po najbardziej kontrastowej dzielnicy Warszawy, pachnącej zarówno piwem, jak i pieniędzmi. Dodatkowo będziemy mieli okazję zobaczyć i fotograficznie zarchiwizować obiekty, które w niedalekiej przyszłości znikną pod nowoczesną zabudową, odkryjemy “poszukiwaną do badania zawartości cukru w cukrze” kamienicę i odnajdziemy kilka zapomnianych zabytków…

Udział bezpłatny.

Spotykamy się 20 października 2013 r.  pod Mennicą (róg ul. Prostej i ul. Żelaznej)

Czas przejścia: około 2,5 godziny

Wszelkie inne informacje praktyczne, w tym jak zapisać się na testowanie sprzętu Olympusa znajdziecie tu.

I Fotospacer z Olympusem

Jeśli chcecie zgłębić tajniki fotografii i jednocześnie poznać niesłychane warszawskie historie zachęcamy do wzięcia udziału w fotospacerze po Śródmieściu Południowym.

Warszawska Fabryka Spacerów została zaproszona do oprowadzenia  organizowanego przez Olympus oraz DigitalFotoVideo i m43eu miejskiej wycieczki połączonej z foto-szkoleniem. Tajemnice fotografii przekazywać będzie fotografik Tomasz Kulas. W trakcie spaceru możliwe będzie przetestowanie aparatów marki Olympus.

Będzie to fotospacer po jednym z nielicznych fragmentów Warszawy, które przetrwały zagładę Drugiej Wojny Światowej! Odwiedzimy podwórkowe kapliczki oraz posesję dawnej fabryki. Pełne fascynujących anegdot śródmiejskie uliczki i tajemnicze bramy będą idealnym tłem dla praktyki portretu w plenerze i wykorzystania bezprzewodowego sterowania lampami błyskowymi.
Podczas spaceru poznamy też sprawdzony przez wybitnego warszawskiego literata sposób na powiększenie przestrzeni mieszkalnej, a barwna historia o złodziejach brylantu oraz bogato zdobione fasady kamienic mogą zachęcić do poznania tajników HDR i sposobów na maksymalne wykorzystanie możliwości aparatu.

Spotykamy się 29 września 2013 o  godz. 15.00 przed Hotelem Polonia – róg Alei Jerozolimskich i Poznańskiej.

Czas trwania: około 3,5 godziny

Wstęp bezpłatny

Szczegóły organizacyjne i dotyczące szkolenia foto znajdziecie tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *