Naj z Samsungiem po raz piąty

W ramach projektu fotospacery.pl kontynuujemy nasz niezwykły cykl spacerów, w czasie których spróbujemy poznać… całą Warszawę!

Oczywiście tylko w ten sposób, w jaki jest to możliwe podczas spacerów jedną ulicą – odwiedzając wyłącznie NAJbardziej ciekawe, NAJbardziej niezwykłe, NAJbardziej nastrojowe i równocześnie NAJbardziej fotogeniczne zakątki naszej stolicy. Zwiedzimy osiem dzielnic Warszawy w ciągu ośmiu wyjątkowych Fotospacerów, podczas których towarzyszyć nam będą urządzenia firmy Samsung Polska.

MIEJSCE:
Tym razem zapraszamy na Fotspacer po NAJjaśniejszej ulicy Bielan – Płatniczej. Podczas wycieczki dowiemy się po co kiedyś odwiedzano Bielany, poczujemy atmosferę miasta ogrodu i uliczek oświetlonych latarniami gazowymi. Nie zabraknie też opowieści o mieszkańcach i ich losach oraz o legendarnej na Bielanach „matce hucie”.
bielany - 058
CZAS:
– 12 lipca 2015 roku
– wyruszamy o 16.00
– spacer trwać będzie około 3 godziny

SPRZĘT:
Do dyspozycji po raz kolejny będziemy mieli aż 40 smartfonów firmy Samsung – Galaxy A5 i Galaxy A3. To piękne i zgrabne maleństwa, ale my będziemy traktować je jak najbardziej na serio, bo ich aparaty rzeczywiście są tego warte. No, może jednak nie do końca na serio, bo weźmiemy też ze sobą… kijki do selfie Będzie zabawa! A jeśli macie obawy, to – jak zawsze na Fotospacerach – można również przyjść z własnym sprzętem fotograficznym. Sądzimy jednak, że możliwości fotograficzne smartfonów Samsunga mogą Was trochę zaskoczyć

Planujemy też oczywiście niezwykle fotogeniczne niespodzianki!

ODROBINA FORMALNOŚCI:
Fotospacer jest oczywiście bezpłatny, zaś każda z osób testujących smartfony firmy Samsung będzie mogła zatrzymać po Fotospacerze kartę Micro SD (8 GB) ze zdjęciami.

Pozwólcie, że przypomnimy: zgłoszenie udziału w samym Wydarzeniu na portalu Facebook nie wystarcza. Niezbędne jest wypełnianie formularza na tej stronie:

http://fotospacery.pl/warszawa-naj-po-raz-piaty-fotospacer-z-firma-samsung-zapisy/

Patroni medialni:
Okno na Warszawę, CHIP.PL, DigitalFotoVideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *